Müşteri Hizmetleri! Hemen Arayın +90 352 322 22 23

Profesyonel, genç ve dinamik takım...

Yola çıktığımız 1995 yılından beri, Sümer Ambalaj ailesi olarak polikarbonat ve polipropilen sektörlerinde dünya standartlarındaki ürün-hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarımıza kendi yenilikçi çizgimizi deneyimlerimizle birleştirerek devam ediyor ve giderek artan satış hacmimiz, başarı oranımız ve 17 yıllık deneyimimizle Türkiye'nin en güçlü markalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Profesyonel, neşeli, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla güçlükleri aşarak bütün dünyada ve Türkiye'de, neredeyse her yere verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz.

Tanıtım Filmimiz

22 yıllık tecrübe, 15.000 m2 üretim alanı, 150 kişilik ekip, yıllık kapasite 10.500 ton, ISO 9001:2008, CE, TSE, 41 ülkeye ihracat...

Misyonumuz

Misyonumuz, maliyet ve zaman gibi faktörler de göz önüne alınarak basit ve yüksek tasarım gücüne sahip, her türlü çevre koşullarına dayanıklı ekonomik ürün geliştirme koşullarını sağlayarak uluslararası pazardaki yerimizi almaktır.

Vizyonumuz

Sümer Ailesi olarak Vizyonumuz, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkarmak ve sürekli gelişimi, takım çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel işletme anlayışını, teknolojik gelişmelere ve hisse bazlı işlemlere olan uyumluluğu göz önüne alarak, sektörde öncü bir şirket olarak ve bunu anlayarak satış hacmimiz ile uluslararası pazardaki payımızı arttırmaktır.