Müşteri Hizmetleri! Hemen Arayın +90 352 322 22 23

Enerji tasarrufu...

Otobüs durakları: Özellikle taşra ve kırsal yerleşim yerlerinde tercih edilmek ile beraber iyi bir uygulama sonucu dekoratif duruşu ile çevreye iyi bir görsellik sağlar.

Metro istasyonu: Gelişmekte olan hızlı teknoloji sayesinde artık yer altında seyahat etmekte mümkün hale geldi. Özellikle hem yer altı hem de yer üstünde çalışan metrolar için istasyonlarında artık çatılarında polikarbon levhalar görmek mümkün hale geldi.

Fabrika çatıları: Fabrikalar geniş kullanım alanlarına sahip oldukları için enerji tasarrufu yapmak noktasında polikarbon levhalar devreye girmiştir. Gün ışığında mümkün oldukça fazla yararlanmak isteyen firmalar aydınlatma olarak polikarbon kullanmayı tercih etmişlerdir.

Otel veya işletme yürüyüş alanları: Çeşitli hava şartlarının oluşması muhtemel olan yerlerde, misafirlerine sorunsuz bir alan sağlamak isteyen işletmeler bu uygulamayı tercih ederler. Özellikle bulunduğu alanda hoş renk seçenekleriyle de görsel bir şov sunabilmektedir.

AVM ve İş Merkezleri çatıları: Gün ışığından yararlanma ve enerji tasarrufu açısından tercih edilir. Kubbe şeklinde uygulanması yaygın olarak görülmektedir. Değişken hava olaylarına karşı yüksek koruma sağlar.

Seralar: Isı yalıtımı sayesinde oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Akdeniz ve Ege bölgesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.